Overcast Clouds

-1°C

Kołobrzeg

29 listopada 2023    |    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk
29 listopada 2023    
    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, kołobrzeguOd początku istnienia Koło Brzegu, naszym celem było i będzie serwowanie smacznych, sycących posiłków w rozsądnej cenie (tekst sponsorowany).


Dzięki Państwa opiniom wyciągnęliśmy wnioski, które wraz ze zmianami personalnymi pozwoliły poprawić jeszcze bardziej jakość jedzenia i rozszerzyć ofertę menu zgodnie z oczekiwaniem klientów.

Sprawdzenie naszych usług będzie teraz jeszcze łatwiejsze ponieważ od wtorku 22.04 ruszamy z dowozem. Będzie można u nas zamawiać posiłki które zamieszone są na naszej stronie internetowej (www.kolo-brzegu.pl) w kategorii jadłospis oraz dodatkowo obiad dnia, który wydawany będzie z naszego bufetu.

Koszt obiadu dnia to jedyne 13zł (drugie danie zupa) a informacja o nim będzie zamieszczana na naszym profilu Facebook: https://www.facebook.com/Kolo.Brzegu.Grottgera11

Dowóz na terenie miasta od 15zł gratis, nr tel. 787 808 513

 

informacje kołobrzeg, kołobrzegu

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama