Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

13 kwietnia 2024    |    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław
13 kwietnia 2024    
    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, policja,świadkowie4 maja około godziny 20:55 w Kołobrzegu przy ul. Koszalińskiej doszło do zderzenia pojazdów. Jeden z kierowców uciekł z miejsca zdarzenia. Szuka go Policja.
Kierująca pojazdem marki Daimler Chrysler poruszała się lewym pasem jezdni od strony centrum miasta, w momencie gdy wjechała na rondo, pojazd koloru czerwonego (prawdopodobnie Daewoo Matiz ) jadący prawym pasem na ul. Koszalińskiej, zmienił pas ruchu na lewy w wyniku czego uderzył pojazd Daimler Chrysler. Kierowca czerwonego pojazdu oddalił się w nieznanym kierunku. Świadkowie opisanego zdarzenia którzy widzieli oddalający się pojazd, kierowcę lub posiadają istotna informację w tej sprawie proszeni są o kontakt pod nr tel. 943533572 lub osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Kołobrzegu pok. 110.

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama