Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2024    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2024    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W tym sezonie polecamy programy łączące w sobie zarówno wypoczynek jak i zwiedzanie. Turnusy od czerwca do września. Wyjazdy z Kołobrzegu (tekst sponsor.).


Najlepsze oferty i ceny na rynku turystycznym:

Chorwacja/ Hotel Riva*** klimatyzowany hotel Riva*** w środkowej Dalmacji położony bezpośrednio nad morzem, 7 noclegów ze śniadaniami i obiadokolacjami, pokoje w widokiem na morze. 4 wycieczki w cenie: Dubrovnik i Medugorje, Split i Trogir, rejs wzdłuż płw Peljesac i wyspy Hvar, Jeziora Plitvickie cena od 1615 zł/os.

Chorwacja/ Resort Uvala Scott w Kraljevica, klimatyzowany, położony bezpośrednio nad morzem, 7 noclegów ze śniadaniami i obiadokolacjami. 4 wycieczki w cenie: Wenecja, Pula, rejs na wyspę Krk, Jeziora Plitvickie cena od 1539 zł/os.

Hiszpania/ Hotel Indalo Park***- Santa Susana na wybrzeżu Costa Brava z klimatyzacją i basenem, 7 noclegów ze śniadaniami i obiadokolacjami. 2 wycieczki w cenie: Montserrat, i Barcelona cena od 1839 zł/os

Zapewniamy bardzo dobrą obsługę przewodnika, autokary klasy LUX z DVD, barkiem i toaletą, dobry standard zakwaterowania i wyżywienia.

Zapraszamy do biura róg Mariackiej i Narutowicza
Planik Travel
ul. Mariacka 24 A
78-100 Kołobrzeg
tel. 94 352 44 12


www.planik-travel.pl
biuro@planik-travel.pl
Polub nas na Facebook

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama