Overcast Clouds

-1°C

Kołobrzeg

29 listopada 2023    |    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk
29 listopada 2023    
    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, zawody,zapowiedź24-25 maja 2014 roku w Ośrodku Jazdy Konnej "Michalski" w Budzistowie odbędzie się kolejna edycja Polsko - Niemieckich Zawodów Jeździeckich.


W sobotę i niedzielę 24 - 25 maja 2014 r. w godzinach 10.00 - 17.00 w Ośrodku Jazdy Konnej "Michalski" w Budzistowie po raz piąty odbędą się Polsko – Niemieckie Zawody Jeździeckie 2014, których organizatorem jest Powiat Kołobrzeski. Zawody odbywają się dzięki współpracy z klubem jeździeckim z Niemiec.

Impreza realizowana jest w ramach projektu dofinansowanego z Unii Europejskiej w ramach Funduszy Małych Projektów z Programu Operacyjnego Celu 3 „Europejska Współpraca Terytorialna” - „Współpraca Transgraniczna” Krajów Meklemburgia - Pomorze Przednie/ Branderburgia i Rzeczpospolitej Polskiej (Województwo Zachodniopomorskie) 2007 - 2013.

Całkowita wartość projektu wynosi ponad 58.000 złotych, z czego 85 % dofinansowuje Unia Europejska.

W dwudniowych zawodach weźmie udział 50 zawodników wraz z końmi: 25 zawodników z Polski oraz 25 zawodników z Niemiec. Zawodnicy walczyć będą w konkursie skoków przez przeszkody m.in. w klasie:
- mini LL dokładności dla dzieci,
- L z trafieniem w normę czasu,
- P zwykły,
- N zwykły,
- C doskonałości o wzrastającym stopniu trudności z rozgrywką Grand Prix o Puchar Starosty Kołobrzeskiego.

Ponadto odbędzie się:
- widowiskowy pokaz jazdy konnej ujeżdżeniowej,
- pokaz technik hipoterapii,
- pokaz jazdy konnej w damskim siodle w formie warsztatów,
- pokaz jazdy konnej naturalnej.

Głównym celem imprezy jest podtrzymanie wieloletniej współpracy pomiędzy Powiatem Kołobrzeskim a Powiatem Barnim - partnerem z Niemiec. Zawody jeździeckie są inicjatywą, która przyczynia się do lepszego poznania się i wymiany doświadczeń, wspierania aktywnych form wypoczynku, a nade wszystko przyczynia się do kultywowania tradycji i sztuki jeździectwa oraz łączenia kultur mieszkańców obu powiatów.

Początek imprezy w sobotę o godz. 10.00.

Starosta Kołobrzeski Tomasz Tamborski zaprasza wszystkich chętnych do obejrzenia
Polsko - Niemieckich Zawodów Jeździeckich!
Wstęp wolny!

 

informacje kołobrzeg, zawody,zapowiedź

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama