Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

30 maja o godz. 11 pod latarnią morską w Kołobrzegu odbędą się obchody Święta Służb Mundurowych. Atrakcji na pewno nie zabraknie. Wstęp wolny.


Obok uroczystości oficjalnych, jak podniesienia flagi państwowej, czy okolicznościowe odznaczenia, mundurowi przygotowali wiele atrakcji, w tym występ zespołu sygnalistów leśnych, pokaz sokolników, stanowisko historyczne Twierdzy Kołobrzeg, możliwość zwiedzania okrętów SG, stoisko edukacyjne z okazji 90-lecia Lasów Państwowych, pokaz sprzętu służb, występ zespołu Klubu Garnizonowego "Mayol". Do tego wszystkiego grochówka, wojskowa oczywiście. Wstęp wolny.

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama