Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

1 stycznia był tak niedawno, a Twoje postanowienie noworoczne o nauce języka obcego to już odległa przeszłość? Nie wszystko stracone!!! (tekst sponsorowany)


Szkoła Języków Obcych EUROPA przygotowała ofertę kursów wakacyjnych języków - angielskiego i niemieckiego. Te krótkie 2 miesięczne kursy będą prowadzone w małych grupach, w dogodnych, elastycznych terminach, a ich celem jest powtórka lub nabycie podstawowej umiejętności posługiwania się językiem obcym.

Wakacje są zbyt krótkie, żeby wkuwać reguły gramatyczne, albo tłumaczyć nudne teksty. Nauczymy Cię komunikować się w wybranym, obcym języku, podczas zajęć prowadzonych w miłej, wakacyjnej atmosferze! Zapraszamy!

Liczba miejsc i czas trwania oferty ograniczona!

Przygotowaliśmy specjalną letnią ofertę pełną wakacyjnych rabatów i zniżek.

Zapisy
Szkoła Języków Obcych EUROPA
ul. Łopuskiego 23 , budynek dawnej Wenedy, III piętro
lub tel. 943540207 oraz e- mail: bartek@szkolaeuropa.pl

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama