Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Informujemy kibiców, że dzisiejszy mecz pucharowy pomiędzy Kotwicą Kołobrzeg a Energetykiem Gryfino nadamy na portalu Miastokolobrzeg.pl na żywo.


Kilka chwil temu otrzymaliśmy pisemną zgodę z Koszalińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej na nadanie dzisiejszego meczu ze Stadionu imienia Sebastiana Karpiniuka na żywo. Transmisję rozpoczniemy o godzinie 19.40. Retransmisja spotkania w dniu jutrzejszym, oczywiście na Miastokolobrzeg.pl.

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama