Scattered Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 września 2023    |    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
30 września 2023    
    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

„Projekt plaża” ruszy z wielkim rozmachem już 11 lipca na Plaży Centralnej. Nie zabraknie atrakcji dla małych i dużych. Odwiedź plażę w ten weekend.


Tuż przy molo w wyznaczonych strefach (MIASTECZKO TVN), w ciągu dnia będzie można odpocząć i zrelaksować się, a wieczorem wziąć udział w imprezie tanecznej w specjalnie przygotowanym namiocie klubowym. Tegoroczne atrakcje zaproponowane przez TVN to cała gama wydarzeń plenerowych z przeznaczeniem dla dzieci i dorosłych, które powinny stać się częścią weekendowego plażowania całej rodziny. Clou programu stanowić będą: „AKTYWNA PLAŻA”, „KINO LETNIE” i „IMPREZA WIECZORNA”. Z pewnością nie zabraknie gwiazd – na kołobrzeskiej plaży pojawią się ulubieńcy, celebryci którzy znani są z pierwszych stron gazet i ekranu Telewizji TVN!

 

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama