Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

21 września 2023    |    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
21 września 2023    
    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, jezus,przystańSzkoła Nowej Ewangelizacji serdecznie zaprasza na ogólnopolską ewangelizację „Przystań z Jezusem” w Kołobrzegu. Wszystko potrwa od 21 do 27 lipca.


Rekolekcje przed ewangelizacją od 21 do 24 lipca poprowadzą Siostry z Teksasu. Po rekolekcjach w dniach 25-27 lipca w ramach Przystani odbędzie się ewangelizacja pod hasłem „Boga te noce”. Jak mówią organizatorzy, w tym czasie do Kołobrzegu przyjadą uczestnicy festiwalu Sunrise i chcą wtedy szczególnie dzielić się swoim doświadczeniem Pana Jezusa, głosić Dobrą Nowinę. Będą ewangelizować na ulicach Kołobrzegu, plaży oraz trasie prowadzącej na festiwal m.in. poprzez pantomimy, teatr, taniec, muzykę i składanie świadectwa. Każdego dnia podczas przygotowania do ewangelizacji mszy św. i nabożeństwom będzie przewodniczył biskup Edward Dajczak. Posługę muzyczną będą pełniły zespoły: Armia Dzieci i Pieśń Chwały. Przygotowanie do ewangelizacji - ks. dr Paweł Kulicki i Koinonia Jan Chrzciciel.

informacje kołobrzeg, jezus,przystań

 

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama