Scattered Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 września 2023    |    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
30 września 2023    
    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

W markecie Bricomarché w Kołobrzegu zakończył się konkurs, w którym do wygrania był skuter i meble ogrodowe. Teraz na szczęśliwca czeka samochód.


Przez ponad miesiąc prowadziliśmy w markecie Bricomarché przy ulicy Jasnej 25a akcje konkursowe, w których do wygrania były 2 komplety mebli ogrodowych o wartości ponad 1000 pln oraz skuter marki Romet o wartości 3200 pln. Wygrane trafiły do najbardziej kreatywnych Klientów, którzy wymyślili najciekawsze hasła i zrobili zakupy za określoną kwotę (min. 25 pln). Zainteresowanie konkursami było bardzo duże, za co dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy pomysłowości i życzymy radości z wygranych nagród. Obecnie trwa konkurs, w którym do wygrania jest samochód. Serdecznie zapraszamy do zabawy.

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama