Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

21 września 2023    |    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
21 września 2023    
    Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, platformaKołobrzeska PO w materiale video pokazuje, jak w ciągu 10 ostatnich lat w Unii Europejskiej zmienił się Kołobrzeg, stając się tłumnie obleganym kurortem.


Inwestycje, oświata, kultura, promocja, jednym słowem rozwój. To podkreśla kołobrzeska Platforma Obywatelska, pokazując nowe drogi, mosty, stadion, port, ale z drugiej strony bezpieczne szkoły, zmodernizowany specjalistyczny Szpital Regionalny, odrestaurowane najważniejsze zabytki. Wszystko to w otoczeniu imprez lokalnych i ogólnopolskich, promujących Kołobrzeg jako największe polskie uzdrowisko i Polską stolicę SPA. Do tego czysta rzeka, Ekopark, ochrona środowiska. Wiele z tych zadań, które zrealizowano, możliwa była dzięki współpracy i wizji wielu osób, ale także naszych przedstawicieli w samorządzie i parlamencie. Do tego należy dodać środki unijne, jakie pozyskało miasto i powiat, realizując zadania, czyniąc Kołobrzeg i okolice jeszcze piękniejszymi.

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama