Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

17 czerwca 2024    |    Imieniny: Albert, Laura, Adolf
17 czerwca 2024    
    Imieniny: Albert, Laura, Adolf

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

pies, kołobrzegPan Radosław znalazł psa, a właściwie to pies znalazł naszego czytelnika. Doszedł z nim spod hotelu "Aquarius" pod jego dom w centrum miasta.


Pies jest cały czarny z białą plamką pod szyją. Ma srebrną obróżkę na szyi. Jest bardzo ciekawski, wszystko go interesuje, jak pisze nasz czytelnik, ciężko mu nawet zrobić zdjęcie, bo ciągle biega. Jest przyjazny i właściwie w ogóle nie szczeka. "Nakarmiliśmy go, dostał pić, ale nie mógł u nas zostać. Zawiozłem go do schroniska przy VI Dywizji Piechoty 60, pan go przyjął i piesek czeka na właściciela" - pisze pan Radosław. Szczegóły pod numerem telefonu: 609-145-140.

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama