Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

kotwica kołobrzegMKP Kotwica zaprasza na zajęcia sportowo-taneczne do grupy cheerleaders. Zajęcia przeznaczone są dla dziewczynek od 4 roku życia do 12 lat.


Oprócz prostych układu choreograficznych z wykorzystaniem pomponów, na zajęciach będą dominowały ćwiczenia ogólnokształcące, wzmacniające oraz elementy gimnastyki i ćwiczeń kształtujących. Małe cheerleaderki będą miały okazję dopingować zespół II-ligowej Kotwicy Kołobrzeg podczas meczy na stadionie im. S. Karpiniuka w Kołobrzegu oraz będą brały udział w pokazach i występach artystycznych dla mieszkańców Kołobrzegu. Zapraszamy wszystkie małe i trochę większe tancerki.

Zajęcia odbywają się w Hotelu ProVita. Spotkanie organizacyjne w poniedziałek 8 września o godzinie 18.00 na sali konferencyjnej stadionu przy trybunie A. Więcej informacji pod numerem telefonu 605 187 785.

kotwica kołobrzeg

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama