Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu informuje, że 8 października b.r. w Szczecinie odbędą się „Międzynarodowe Targi Pracy Pracuj bez granic”. Jest transport.


Targi Pracy będą skierowane do osób bezrobotnych i poszukujących pracy, zainteresowanych podjęciem zatrudnienia w kraju oraz na terenie Unii Europejskiej, Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Szwajcarii. Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu organizuje bezpłatny przejazd na w/w Targi. Osoby chętne proszone są o zgłaszanie się do pok. nr 8. Ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy.

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama