Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2024    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2024    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zachęcam Państwa do włączenia się w tworzenie budżetu miasta za pośrednictwem Rad Osiedlowych. Wnioski składamy do 30.09 (ogłoszenie).


Miasto Kołobrzeg w tym roku po raz pierwszy włączyło się w projekt Budżetu Obywatelskiego. To najbardziej demokratyczna jak do tej pory inicjatywa wielu samorządów włączająca mieszkańców w proces inwestycyjny. Niewiele osób jednak wie, że inicjatywy budżetowe można zgłaszać również w trakcie roku. Różnica jest jednak taka, że ich wyboru dokonuje Prezydent i Rada Miasta a nie mieszkańcy- jak w Budżecie Obywatelskim. Co roku Rady i Zarządy Osiedli zgłaszają wnioski budżetowe do 30 września. Tak jest również w tym roku. Zachęcam Państwa do aktywnego włączenia się w tworzenie budżetu miasta za pośrednictwem Rad Osiedlowych. Zgłoszenie swojego pomysłu oczywiście nie gwarantuje jego realizacji jednak z doświadczenia wiem, jak pomocne są głosy mieszkańców przy konstrukcji budżetu. Liczę na to, że również w tym roku uda się zrealizować wiele osiedlowych inwestycji modernizujących Nasze podwórka za pośrednictwem przedstawicieli w samorządzie. Zachęcam do zgłaszania swoich propozycji za moim pośrednictwem.

Pozdrawiam serdecznie


Łukasz Czechowski
Przewodniczący Zarządu Osiedla
Radny Powiatu Kołobrzeskiego

Kontakt:
Tel. 535 920 600
e-mail: lczechowski@wp.pl
https://www.facebook.com/radnykolobrzegu

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama