Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

port,ogłoszenieZarząd Portu Morskiego Kołobrzeg Sp. z o.o. informuje, że posiada do wynajęcia salę restauracyjną o powierzchni 100 metrów kwadratowych.


Zarząd Portu Morskiego Kołobrzeg Sp. z o.o. informuje, że posiada do wynajęcia salę restauracyjną o powierzchni 100 m² wraz z pomieszczeniami przeznaczonymi pod zaplecze gastronomiczne tj. kuchnia (28 m²), pomieszczenia magazynowe (73,22 m²) oraz szatnię dla gości (27 m²).

W pomieszczeniach znajdują się niezbędne przyłącza (w tym trójfazowe), centralne ogrzewanie oraz system wentylacyjny. Dostęp do restauracji zapewnia winda osobowa, zaś komunikację między pomieszczeniami zaplecza restauracji z kuchnią wspomaga winda towarowa.

Lokal usytuowany jest na piętrze budynku przy ul. Szyprów w Kołobrzegu. Przed budynkiem zlokalizowany jest parking samochodowy posiadający 21 miejsc. Widok z lokalu obejmuje panoramę Portu Morskiego Kołobrzeg. W pobliżu restauracji, w odległości około 50 m, znajduje się przystań rybacka, przy której nabyć można świeżą rybę prosto z połowów. Jest to wyjątkowe i jedno z nielicznych miejsc w Kołobrzegu, w tak bliskim sąsiedztwie Portu Morskiego i centrum miasta.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z panem Michałem Ziębą pod nr tel. 605 353 803.

Zapraszamy zainteresowanych!!!

 

port,ogłoszenie

port,ogłoszenie

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama