Scattered Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 września 2023    |    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
30 września 2023    
    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

poszukiwaniaNa razie nieznana nam osoba podszywa się pod naszą redakcję rozsyłając głupkowate pisma. Za pomoc w skazaniu takiej osoby na dzień dobry mamy 1000 zł.


Pisma sugerujące, że zostały napisane przez redaktora naczelnego portalu Miastokolobrzeg.pl, trafiły do kilkunastu ważnych osób w naszym mieście i okolicy. Osoby te bez problemu zauważyły, że jest to głupi żart i poinformowały nas o powyższym. Wnieśliśmy już o ściganie przestępcy, przekażemy Policji nasze sugestie w przedmiotowej sprawie.

Jeśli jednak ktoś wie, kto ma takie pomysły, za pomoc w skazaniu takiej osoby, zapłacimy 1000 złotych. Kontakt mailowy: poczta@miastokolobrzeg.pl.

 

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama