Light rain

16°C

Kołobrzeg

23 maja 2024    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2024    
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

kopernik,otrzęsinyTakich otrzęsin w Kołobrzegu jeszcze nie było! Już dzisiaj o 17.00 w kopernikańskiej auli rozbłysną światła szykowanej od tygodnia sceny Otrzęsin 2014.


Rozpoczynamy częścią artystyczną, podczas której prezentować się będą przygotowujące się od ponad miesiąca na ten dzień „Świeżaki”. Drugą część imprezy otworzy set Łukasza Rafińskiego, znanego jako Maxxx W, a po nim zagra czołowy polski DJ - Fafaq. Wstęp na wydarzenie tylko po okazaniu ważnej legitymacji uczniowskiej dla uczniów I LO, ale dla wszystkich udostępniamy transmisję na żywo -€“ równo od 17.00 na Miastokolobrzeg.pl!

kopernik,otrzęsiny

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama