Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

jakubasikJózef Jakubasik, dyrektor w Miejskim Zakładzie Zieleni Dróg i Ochrony Środowiska. Kandyduje do Rady Powiatu Kołobrzeskiego z okręgu 4 z list PO, miejsce 4.


Ma 69 lat, ale za to bardzo dużo energii. Doświadczony samorządowiec, były radny Rady Miejskiej w Kołobrzegu, menadżer. Lubi wyzwania i trudne zadania. Jest człowiekiem pracy, a nie gadania. Jak sam mówi, ma gospodarskie podejście do wielu spraw. Chce swoje cechy wykorzystać w samorządzie w interesie mieszkańców.

Społecznik. Działa w stowarzyszeniach i realizuje się aktywnie w działaniach na rzecz innych. Szczególnie ceni sobie pracę w Uczniowskim Klubie Sportowym "Zapasy Kołobrzeg", który działa przy Szkole Podstawowej Nr 5. Pełni w nim funkcję prezesa zarządu.

- Trzeba odważnie iść do przodu i mieć do siebie zaufanie. Liczę na poparcie mieszkańców mojej kandydatury. Żaden oddany głos na moją osobę nie będzie stracony - mówi Józef Jakubasik.

jakubasik
Materiał sfinansowany ze środków KW Platforma Obywatelska

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama