Scattered Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2024    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2024    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

17 listopada Walne Zgromadzenie Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego w Warszawie podjęło decyzję o wyborze nowej Rady.


W skład nowe Rady wszedł m.in., jako przedstawiciel regionu, współwłaściciel kołobrzeskiej, rodzinnej grupy Zdrojowa Invest & Hotels Jan Wróblewski. Posiedzenie otworzyła wiceminister Katarzyna Sobierajska odpowiedzialna za turystykę, prezydent Hotrec, brukselskiego odpowiednika Izby, oraz prezes Polskiej Organizacji Turystycznej. Rada kieruje działalnością Izby i wybiera zarząd, a członkowie organów działają społecznie. Prezesem po raz kolejny został Wiceprezes Orbisu Ireneusz Węgłowski.

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego reprezentuje interesy podmiotów związanych z branżą, w tym hotelarzy z prawie 20 tys. pokoi, i jest największą organizacją tego typu w Polsce. Aktualnie Izba prowadzi szeroko zakrojone działania związanie z opłatami za korzystanie z utworów muzycznych i filmowych w hotelach, m.in. zaskarżyła decyzję o nowych tabelach opłat.   

Do Zdrojowej należy 6 obiektów hotelowych m.in. kołobrzeski Marine Ho  l*****, który uczestniczył w Euro 2012 oraz budowany "Radisson Blu Resort, Świnoujście" w kompleksie Baltic Park Molo z Aquaparkiem.

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama