Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

kołakowski,ustronieJerzy Kołakowski wygrał pierwszą turę wyborów. Przed nami II tura, przed którą wójt gminy Ustronie Morskie wystosował specjalny list.
Za nami pierwsza tura wyborów samorządowych. Znamy już wyniki, czyli wiemy jak nas oceniliście, komu zaufaliście i jakich przedstawicieli w samorządzie potrzebujecie. Wszystkie Państwa decyzje przyjąłem z szacunkiem. Osobiście czuję się jak po okresie bardzo intensywnej pracy, po której mimo wyczerpania mam satysfakcję z dobrze wypełnionego obowiązku. Ten spokój ducha zawdzięczam każdemu z Państwa z osobna. Biorąc udział w wyborach samorządowych 16 listopada udowodniliście jak wiele dla Was znaczy nasza mała Ojczyzna, że czujecie się za nią odpowiedzialni, niezależnie od poglądów czy sympatii wyborczych. Szczególnie dziękuję dziś wszystkim, którzy oddali głos na moją kandydaturę oraz na kandydatów do Rady Gminy z naszego Komitetu Wyborczego Sami Swoi. Można powiedzieć, że 837 wyborców naszej Gminy zatrudniłoby mnie na stanowisku wójta. Liczę na to, że 30 listopada potwierdzicie swoją decyzję. To bardzo ważne, ponieważ ostateczny wybór nie zapadł, a nie można pozwolić by inni zadecydowali za Państwa. 30 listopada to również ponowna szansa na przemyślenie dla tych, którzy tym razem byli niezdecydowani lub nie wzięli udziału w głosowaniu. Dla mnie dodatkowy czas, by przekonać mieszkańców naszej gminy, że mandat którym mnie obdarzycie wypełnię sumiennie. Będę wójtem wszystkich mieszkańców, tak jak do tej pory pragnę rozwijać naszą gminę we wszystkich aspektach jej życia, chcę słuchać Waszych rad i pozostać wrażliwy na potrzeby i problemy. Zagwarantuję jeszcze szybszy wzrost jakości i poziomu życia mieszkańców i stworzę przyjazny klimat przedsiębiorcom, turystom i rodzinom. Wiem jak tego dokonać, gdyż nie zmarnowałem ostatnich 4 lat. Wraz z nową Radą Gminy mam szczerą nadzieję i gotowość by dalej rozwijać naszą Gminę by stawała się jeszcze piękniejsza. Choć krajobraz polityczny w naszym kraju po wyborach mógł u niektórych wywołać zaskoczenie, uważam że na nasz lokalny samorząd, wielka polityka czy przynależności partyjne nie powinny mieć większego znaczenia. Tu, w naszej gminie jesteśmy tak blisko siebie i znamy się tak dobrze, że to nie szyld i polityczne poparcie stanowi o człowieku, ale jego skuteczność działania. 30 listopada nie bądźcie bierni i oddajcie głos na kandydata, któremu ufacie i który zapewni Państwu spokojną przyszłość. Proszę o Twój głos, z poczuciem pełnej za niego odpowiedzialności. Tak jak dotychczas zamierzam szanować go przez kolejne  4 lata.

Spotkajmy się 30 listopada, podczas drugiej tury wyborów samorządowych i na www.jerzykolakowski.blogspot.com.materiał sfinansowany ze środków KWW Sami Swoi

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama