Light rain

16°C

Kołobrzeg

23 maja 2024    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2024    
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W wyborach samorządowych 2014 r. obdarzyliście mnie Państwo ogromnym zaufaniem. Otrzymałem prawie 2,5 tys. głosów mieszkańców naszego miasta.


Serdecznie dziękuję i chcę powiedzieć, że tak ogromne wyróżnienie jest dla mnie największą nagrodą jaką mogłem otrzymać za dotychczasowe funkcjonowanie w samorządzie. Chcę Was Wszystkich jednocześnie prosić abyście w wyborach 30 listopada poparli Panią Wiolettę Dymecką, która ubiega się o stanowisko Prezydenta Miasta Kołobrzeg.

z wyrazami szacunku i sympatii
Jacek Kuś


tekst sponsorowany

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama