Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tradycyjnie, w listopadzie wznawia swoją działalność Miejski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zapraszamy do udziału w wolontariacie!


Organizatorem sztabu jest Internat Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. M. Kopernika w Kołobrzegu, mieszczący się przy ulicy Łopuskiego 37-39 (wejście od ulicy Lotniczej). Zapraszamy „starych” oraz nowych wolontariuszy chcących wesprzeć  zbiórkę przeznaczoną: „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów”.

Aby stać się pełnoprawnym wolontariuszem należy stawić się osobiście w sztabie mając ze sobą: dowód tożsamości i numer PESEL. Rejestracja wolontariuszy odbywa się w formie elektronicznej – nie wypełniamy już ankiet samodzielnie. Kandydaci podpisują za to zobowiązanie do rzetelnego rozliczenia zebranych pieniędzy.

Ważna informacja - jeśli wolontariusz ma mniej niż 18 lat powinien do sztabu zgłosić się z opiekunem prawnym (rodzicem) bowiem także i on powinien podpisać zobowiązanie.

Zapraszamy od poniedziałku do czwartku w godzinach 12.00 do 19.00., w piątek od 12.00 do 15.00.

Zgłoszenia przyjmujemy jedynie do dnia 15 grudnia lub do wyczerpania limitu ilościowego wolontariuszy przyznanego dla naszego miasta. W tym roku jest to ilość 170 osób.

Arnold Wardak
Szef Sztabu WOŚP w Kołobrzegu

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama