Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2024    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2024    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Starosta Kołobrzeski Tomasz Tamborski serdecznie zaprasza w niedzielę 7 grudnia na godz. 18.00 do RCK na specjalny koncert. Wstęp wolny.


W najbliższą niedzielę 7 grudnia br. o godz. 18.00 w RCK odbędzie się I koncert Kołobrzeskiej Orkiestry Kameralnej. Wstęp wolny. Współorganizatorem i patronem przedsięwzięcia jest Starosta Kołobrzeskie Tomasz Tamborski.

I koncert Kołobrzeskiej Orkiestry Kameralnej zorganizowany został przez środowisko absolwentów, ich rodzin i przyjaciół Szkoły Muzycznej I stopnia w naszym mieście. Dyrygentem orkiestry jest kołobrzeżanka Antonina Banaś, a jednym z solistów kołobrzeżanin Łukasz Szajewski - klarnecista. Członkowie orkiestry studiują w Akademii Muzycznej w Gdańsku. Orkiestra liczy 18 muzyków.

Oprócz muzyki klasycznej, czyli dwóch koncertów J.S. Bacha (na obój i skrzypce) oraz A.Vivaldiego (na dwoje skrzypiec), na uwagę zasługuje rzadko wykonywane „Pożegnanie Ellenai” op. 17 Feliksa Nowowiejskiego z recytacją poematu Juliusza Słowackiego na głos męski (Wojciech Kowalski, BTD), a także dwie wirtuozowskie kompozycje F. Mendellsohna-Bartholdeiego na klarnet i rożek basetowy.

Wstęp wolny.

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama