Light Snow

-1°C

Kołobrzeg

7 grudnia 2023    |    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
7 grudnia 2023    
    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Bricomarche w Kołobrzegu rozpoczyna kolejną akcję charytatywną wraz z Fundacją Muszkieterów. W tym roku zbieramy pieniądze dla Mateuszka z Zieleniewa.


Mateuszek Orłowski ma 5 lat, w styczniu kończy 6. Jest dzieckiem obciążonym zespołem wad rozwojowych. Serduszko jest nieprawidłowo zbudowane i leży po prawej stronie, posiada wady rozwojowe kręgosłupa. Ma przewlekłą niewydolność oddechową, nie oddycha samodzielnie, jest wspomagany przez respirator. Lewa rączka jest porażona, dysfunkcyjna. Ma niedowład obu nóżek, towarzyszy temu padaczka i upośledzenie umysłowe. Widzi, ale nie wiadomo w jakim stopniu. Mateuszek jest karmiony dietą przemysłową dojelitowo.

Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup kardiomonitora (koszt ok. 9000 PLN), który miałby monitorować funkcje życiowe chłopca. Akcja trwa od 6 grudnia do końca stycznia i aby wziąć w niej udział wystarczy kupić reklamówkę za 1 PLN z logo Fundacji Muszkieterów. Liczymy na Państwa wsparcie.  

 

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama