Light Snow

-1°C

Kołobrzeg

7 grudnia 2023    |    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
7 grudnia 2023    
    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ferie z Robotami w Kołobrzegu to tygodniowa niezapomniana przygoda z klockami LEGO, robotyką i kreatywnymi eksperymentami naukowymi.


W czasie zajęć dzieci budują i programują komputerowo roboty z klocków LEGO, które pokazują jak działa otaczający ich świat. Pod okiem doświadczonych opiekunów dzieci zdobywają wiedzę z dziedzin matematyki, informatyki, techniki i historii w zakresie przygotowanym do ich wczesnoszkolnego wieku.

Podczas zajęć uczestnicy będą mogli skonstruować roboty z klocków LEGO, które potem – zaprogramowane – będą mogły ożyć i wykonywać zadania zlecone przez konstruktora. Wszystko odbywa się pod czujnym okiem naszych instruktorów.

Ponadto zimowisko w Sowim Gniazdku to tydzień pełen wrażeń, podczas którego nie będzie czasu na nudę. Plan zajęć jest napięty jak pas na brzuchu Świętego Mikołaja.

Znajdują się w nim nie tylko wyjątkowe zajęcia z robotami, ale także liczne aktywności na świeżym powietrzu, zajęcia plastyczne, warsztaty historyczne i zajęcia w grupach oraz wiele innych zajęć rozbudzających kreatywność wśród dzieci.

Zapraszamy dzieci w wieku 5-12 lat na ferie zimowe z robotami LEGO. W czasie tygodniowego turnusu zapewniamy każdego dnia:

- 40 godzin świetnej zabawy
- 2 posiłki dziennie (drugie śniadanie, obiad, owoce, napoje )
- zajęcia prowadzone przez doświadczonych instruktorów
- nowatorskie metody edukacyjne przy użyciu wysokiej klasy sprzętu dydaktycznego i zabawek edukacyjnych (komputery, zestawy LEGO WeDo i Mindstorms EV3)

W programie:

- budowa i programowanie robotów WeDo i Mindstorms EV3 (zabawy i konkursy z robotami)
- wyjście do muzeum
- wyjścia do kina
- dyplom ukończenia kursu dla małego inżyniera robotyki
-zajęcia historyczne
-zajęcia plastyczne
-dodatkowe atrakcje zależnie od pogody

Zimowisko będzie odbywać się w Sowim Gniazdku na ul. Zaplecznej 7g/17 w Kołobrzegu w terminach:

1 edycja: od 19.01. do 23.01.
2 edycja: od 26.01 do 30.01.


Uwaga ilość miejsc ograniczona.

Wszelkich dodatkowych informacji udzielamy pod numerem
601 901 764

Koszt za jeden turnus 400zł/dziecko
Rodzeństwo 20zł rabatu

 

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama