Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

wośp,gmina,kołobrzegW niedzielę 11 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w miejscowościach Gminy Kołobrzeg. Kwestować będzie 30 wolontariuszy.


W bieżącym roku zbierane będą środki na zakup sprzętu dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów. Główna impreza odbędzie się w Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji w Dźwirzynie.

DRZONOWO
Sobota 10.01.2015

W sobotę 10 stycznia o godzinie 16:00 w Drzonowie odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar WOŚP w trzech kategoriach: junior, mężczyźni i kobiety. Zapisy od godziny 15:00 w dniu zawodów w Zespole Szkół w Drzonowie. Wpisowe 10 zł od osoby.

Niedziela 11.01.2015
Impreza w Drzonowie rozpocznie się o godzinie 10:00 w Zespole Szkół. W programie: otwarty turniej piłki nożnej, turniej DART’a, licytacje, mała gastronomia, pokazy taekwondo, wielkie kręcenie (bicie rekordy WOŚP w jeździe rowerkiem stacjonarnym), mecz unihokeja UCZNIOWIE – NAUCZYCIELE/RODZICE. W programie będzie dużo dobrej muzyki i zabawy dla dzieci i dorosłych.

GRZYBOWO
Sobota 10.01.2015

W Grzybowie orkiestrowe granie rozpoczniemy w sobotę o godzinie 17:00 na Orliku. Miłośnicy gier zespołowych będą mogli zmierzyć się w organizowanych turniejach sportowych. W programie znajdzie się także dobra zabawa przy muzyce, mała gastronomia, przejażdżki autami terenowymi oraz licytacja wartościowych przedmiotów.

Niedziela 11.01.2015
Natomiast w niedzielę od godziny 16:00 Wielka Orkiestra zagra w świetlicy wiejskiej, gdzie zaplanowano dalsze atrakcje. Dla najmłodszych przygotowano dyskotekę oraz konkursy i zabawy, w tym malowanie najdłuższej malowanki. W trakcie imprezy odbędą się licytacje, na które bardzo serdecznie zapraszamy.

DŹWIRZYNO
Niedziela 11.01.2015

Już od godziny 12:00 w Szkole Podstawowej w Dźwirzynie odbędzie się Turniej Szachowy zorganizowany przez Klub Szachowy Solny z Grzybowa. Więcej informacji o turnieju na stronie www.solny.grzybowo.pl
Natomiast wielkie granie w hali Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Dźwirzynie rozpoczniemy o godzinie 16:00. W programie świetna zabawa, występy artystyczne, liczne licytacje, kawiarenka z pysznościami, warsztaty kulinarne dla dzieci i dorosłych, live cooking, warsztaty wizażu i makijażu. Na wszystkie dzieci będzie czekała 15 – metrowa kolorowanka. Jeżeli jesteś siłaczem to z pewnością spełnisz się w mini zawodach STRONGMAN. Tego dnia będziemy bili rekord w kilogramach podniesionych dla WOŚP. Kilogramy podniesione przez wszystkich uczestników będziemy sumowali a wynik będzie stanowił oficjalny rekord WOŚP w Gminie Kołobrzeg.
Wielkie KRĘCENIE
Wielkie bicie rekordu WOŚP w jeździe rowerem stacjonarnym. Jeżeli chcesz być częścią historii, to zapraszamy do specjalnie przygotowanej „zakręconej strefy”, gdzie będziesz mógł pokręcić tyle, aż nogi Cie zabolą. Suma przejechanych kilometrów będzie nowym rekordem WOŚP Gminy Kołobrzeg. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat udziału.

SARBIA
Sobota 10.01.2015

W świetlicy wiejskiej w Sarbii od godziny 20:00 odbędzie się dyskoteka dla dorosłych. W trakcie imprezy będzie funkcjonował bufet z małą gastronomią a także będą odbywały się liczne licytacje.

Zapraszamy wszystkich do czynnego udziału i wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


 

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama