Scattered Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2024    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2024    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

troton,biznesJan Wołejszo, prezes zarządu firmy Troton z Ząbrowa (producent wyrobów do konserwacji karoserii), został Ambasadorem Fair Play w Biznesie.


To wyróżnienie przyznawane osobowościom polskiego biznesu, kierującym przedsiębiorstwami, które przez co najmniej 10 lat z rzędu otrzymywały tytuły Przedsiębiorstwa Fair Play. To jeden z najbardziej znanych certyfikatów rzetelności biznesu w kraju. Zgodnie z ideą tej nagrody, otrzymują ją firmy nie tylko kierujące się zasadami etyki w biznesie, kształtujące pozytywne relacje ze społecznością lokalną i dbające o środowisko naturalne. 

Jan Wołejszo odebrał nagrodę w połowie grudnia, podczas Wielkiej Gali  "Przedsiębiorstwo Fair Play 2014", odbywającej się w hali EXPO w Warszawie. Podczas XVII edycji firma Troton została też wyróżniona kolejnym Certyfikatem Przedsiębiorstwo Fair Play.  Firma Troton była już wyróżniana m.in. statuetkami Denara Koszalińskiego, Gazel Biznesu,  Perły Powiatu Kołobrzeskiego i Dobrego Biznesu  tę ostatnią przyznaje Tygodnik Newsweek i Fundację Kronenberga, firmom, które "angażują się w działania pozytywnie zmieniające świat".

troton,biznes

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama