Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 kwietnia 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
20 kwietnia 2024    
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Bałtyckie Centrum Chirurgii Plastycznej i Merz Aesthetic mają przyjemność zaprosić Państwa na „Dzień Radiesse”, 6 lutego w Kołobrzegu (promo).


Tego dnia na każdy zabieg Radiesse otrzymasz od nas 10% rabatu i PREZENT - kwas hialuronowy w kapsułkach.

Czym jest zabieg Radiesse?
Radiesse jest preparatem wypełniającym zmarszczki i ubytki objętości oraz stymulującym naturalne procesy produkcji kolagenu. Takie działanie jest wynikiem jego budowy i składu. Stanowiąca element preparatu matryca żelowa daje widoczny po zabiegu efekt wypełnienia. Drugi składnik Radiesse, czyli hydroksyapatyt wapnia, odpowiada za proces produkcji własnego kolagenu przez organizm, który daje efekt odmłodzenia skóry.

Czy zabieg Radiesse jest dla Ciebie?
Zabieg jest przeznaczony zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Zalecany jest osobom z objawami starzenia się skóry twarzy i dłoni. Dla starszych pacjentów z widocznymi oznakami utraty gęstości i objętości skóry, przy zmianach owalu twarzy. U pacjentów w średnim wieku preparat podawany jest m. in. do wypełnienia bruzd nosowo – wargowych, linii marionetki, zagłębień linii żuchwy i brody. U młodych pacjentów Radiesse stosowany jest w obszarze kości policzkowych w celu ich uwypuklenia. Ponadto preparat podawany jest do korekcji kształtu nosa, asymetrii twarzy oraz w przypadku jędrnej skóry, ale z ubytkami tkanki np. po gwałtownym schudnięciu.

 Zadzwoń i umów się na zabieg 6 lutego!Bałtyckie Centrum Chirurgii Plastycznej
ul. Fredry 15A, 78-100 Kołobrzeg
+48 94 35 469 68  
www.baltyckachirurgia.pl

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama