Few Clouds

4°C

Kołobrzeg

20 kwietnia 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
20 kwietnia 2024    
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

TOMMA zaprasza panie na płatne badanie piersi w rezonansie magnetycznym. Obok Szczecina, takie badania wykonasz tylko u nas w Kołobrzegu!


Mammografia rezonansu magnetycznego charakteryzuje się wysoką czułością w wykrywaniu guzków piersi. Badanie metodą rezonansu magnetycznego jest w stanie wykryć zmiany o wielkości około 2 mm.  Umożliwia to zobrazowanie wczesnych zmian, niewidocznych jeszcze w tradycyjnym badaniu mammograficznym lub badaniu USG. Jest to również dokładna i szybka metoda weryfikacji  niejednoznacznych zmian wykrytych w USG lub mammografii. Badanie jest bezbolesne, nieinwazyjne, nie narażające pacjentki na promieniowanie.

Badanie rezonansem adresowane jest do pacjentek z grupy wysokiego ryzyka zachorowania na raka piersi. Dotyczy to między innymi kobiet, u których w rodzinie wystąpił nowotwór piersi, a w szczególności u nosicielek mutacji genu BRCA1, a także do kobiet z chorobą nowotworową  po operacjach oszczędzających. Rezonans jest również badaniem oceniającym piersi po wszczepie implantów.


ul. Łopuskiego 52, Kołobrzeg
tel. 94 713 62 43
www.nzoz-tomma.com.pl

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama