Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

kardiomonitor,bricomarchePrzez dwa miesiące Klienci Bricomarche w Kołobrzegu brali udział w akcji charytatywnej na rzecz 6-letniego Mateuszka Orłowskiego z Zieleniewa.


Pieniądze z każdej sprzedanej reklamówki za 1 złotówkę z logo Muszkieterów, były przeznaczone na zakup kardiomonitora, który będzie monitorował funkcje życiowe chłopca. Sprzęt jest już u Mateuszka, za co bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wsparli czynnie naszą akcję.

 

kardiomonitor,bricomarche

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama