Light Snow

-1°C

Kołobrzeg

7 grudnia 2023    |    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
7 grudnia 2023    
    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Już po raz 11 Stowarzyszenie Młodzi Demokraci Kolo Lokalne w Kołobrzegu będzie pomagać wypełniać zeznania podatkowe do Urzędu Skarbowego.


W każdą sobotę, począwszy od 21 lutego, w siedzibie stowarzyszenia "Młodzi Demokraci" przy ulicy Granicznej 6/4 w godzinach od 11.00 do 13.00, będą wypełniane rozliczenia podatkowe. Osoby, które wybierają się do biura, proszone są o zabranie ze sobą wszelkich dokumentów potrzebnych do złożenia zeznania: np. PESELE dzieci, zaświadczenie z krwiodawstwa o ilości oddanej krwi, itp.

Osoby, które chciałyby od razu wysłać swój PIT przez internet, proszone są o zabranie ze sobą PIT za rok 2012. Nie ma potrzeby przynoszenia ze sobą czystych formularzy do wypełniania, każdy dostanie gotowy dokument do złożenia w Urzędzie Skarbowym.

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama