Light Snow

-1°C

Kołobrzeg

7 grudnia 2023    |    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
7 grudnia 2023    
    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W związku ze śmiercią Wojciecha Molcana, składamy jego Małżonce oraz pogrążonej w wielkim smutku Rodzinie, szczere wyrazy współczucia.


Wojciech Molcan był radnym Rady Powiatu Kołobrzeskiego V kadencji, członkiem Komisji Spraw Społecznych oraz sekretarzem Komisji Rewizyjnej. Od wielu lat zaangażowany społecznie na rzecz mieszkańców. Jego działalność w samorządzie powiatowym została przerwana nagłym odejściem. Pozostanie w naszej pamięci.

Tomasz Tamborski - starosta kołobrzeski
Danuta Adamska-Czepczyńska - przewodnicząca Rady Powiatu

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama