Light Snow

-1°C

Kołobrzeg

7 grudnia 2023    |    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
7 grudnia 2023    
    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Pod tą nazwą kryje się to, co kobiety lubią najbardziej. Tym razem pomysł obchodów 8 marca bardzo mi się podoba. Może dlatego że jestem jedną z was, dziewczyny.


Tradycja każe naszym facetom kupić nam kwiatka, którym najczęściej jest cudny tulipan. Wprowadza on w nasze życie świeży powiew wiosny. W tym roku jednak pojawiła się wyjątkowa oferta, która na pewno skłoni nas do zaplanowania babskiego wieczoru.

Night Club Disco Underground proponuje nam niezłą gratkę – już w sobotę, 7 marca wieczór tylko dla i o kobietach. Panowie wybaczcie, dzisiaj my tu rządzimy! Wieczór zaczyna się od 21:00, a w programie same atrakcje min.: wszystkie Panie piją przez całą noc wino musujące zupełnie za darmo, te które będą miały szczęście w losowaniu otrzymają vouchery na manicure, pedicure lub masaż, vouchery na bezpłatny kurs taxi.

Mężczyznami którzy spełnią wasze wszystkie marzenia w strefie barowej będą nasi cudowni barmani, a DJ w duecie ze skrzypkiem zadba, aby nasze obcasy porysowały parkiet.

Nie wiem jak wy ale ja już umówiłam się z fryzjerem i kosmetyczką, to będzie cudowny wieczór.

Zapraszam, Agnieszka.

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama