Light Snow

-1°C

Kołobrzeg

7 grudnia 2023    |    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
7 grudnia 2023    
    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

scrabble,kołobrzegFundacja  „Umysł” oraz Klub Scrabblowy START Kołobrzeg zapraszają do startu w I Otwartych Mistrzostwach Kołobrzegu w grze w scrabble.


Impreza ta odbędzie się w dniach 28 lutego – 01 marca w ośrodku "Bukowina" przy ul. Wileńskiej 9 i zgromadzi zawodników z całego kraju. Już dzisiaj swój udział potwierdzili scrabbliści  z Trójmiasta, Szczecina, Wałcza, Bydgoszczy a nawet z Warszawy. Na turniej można się zapisać poprzez formularz na stronie organizatora www.umysl.org lub bezpośrednio przed turniejem do godziny 10.30. Start o godzinie 11.00.  Warto również zajrzeć i pokibicować kołobrzeżanom startującym w zawodach.

Scrabble jest sportową grą wymagającą takich umiejętności jak myślenie strategiczne, dobra gospodarka czasem i doskonała znajomość naszego języka ojczystego. Dla wszystkich, którzy chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę z tym sportem umysłowym, otworzył swoje podwoje Klub scrabblowy START Kołobrzeg. Spotkania dla początkujących odbywają się w "Cafe 2 piętro" w kompleksie Milenium ul. Łopuskiego 38 w każdy wtorek od godz. 16.30.

I Otwarte Mistrzostwa Kołobrzegu w grze w scrabble mogą odbyć się dzięki wsparciu Miasta Kołobrzeg i firm kołobrzeskich: Gospodarstwo ekologiczne „Zagon”, Twoja ALFA, CoffeDesk.pl, Ośrodek Bukowina, Eurocash, Piana wnętrza, FH Dragon, Architektura Natura, Logo sens, TKK, a także Dobry słownik.pl i Fundacji Czarna Owca pana Kota. Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim darczyńcom.

scrabble,kołobrzeg

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama