Light Snow

-1°C

Kołobrzeg

7 grudnia 2023    |    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
7 grudnia 2023    
    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

iD studio fitness&beauty zaprasza na DZIEŃ KOBIET: pole dance, sexy dance, pokazy makijażu i konsultacje z zakresu kosmetologii medycznej (promo).


Chcemy uczcić kobiecość. W studiu iD fitness&beuty, czeka na Was wiele niespodzianek. Dla wszystkich, którzy chcą się przekonać czym jest pole dance i spróbować swoich sił na rurce, przygotowałyśmy krótkie zajęcia oraz pokazy naszych instruktorek.

Pasjonatki make-upu ucieszy pokaz makijażu smoky eyes.  Dyplomowana wizażystka Dominika Miłoszewicz, pokaże Wam, jak można go w prosty sposób zrobić i wyglądać olśniewająco na każdej imprezie. Nasze fryzjerki zadbają o Wasze włosy. Do wyboru warkoczykowe szaleństwo lub profesjonalne prostowanie. O medycynie estetycznej, kosmetologii i makijażu permanentnym, będzie można porozmawiać z kosmetologiem i linergistką Bożeną Wolniewicz, a także przeprowadzić bezpłatną konsultację w tym zakresie. Wszystko okraszone bąbelkami szampana, konkursami i zabawami.

Zaczynamy o godzinie 15:00 w studio iD fitness&beauty przy ulicy Zaplecznej 3e/1.

Zabierzcie ze sobą swoich najbliższych: mamy, przyjaciółki, ciocie i babcie a nawet mężów i chłopaków.

Dzień kobiet, dzień kobiet, niech każdy się dowie, że w iD jest dzień kobiet :)

 

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama