Light Snow

-1°C

Kołobrzeg

7 grudnia 2023    |    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
7 grudnia 2023    
    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ciepła i krótka zima pozwoliła uwierzyć, że wakacyjne szaleństwo jest tuż przed nami. Dlaczego więc nie przybliżyć sobie perspektywy pogodnego lenistwa?


Kołobrzeski magistrat po raz kolejny przedstawia Państwu akcję promocyjną pn. „Kołobrzeg za 50%”. Tegoroczna edycja przypada na pierwszy weekend kalendarzowej wiosny – 20-22 marca 2015 r. Kołobrzeskie hotele i ośrodki usytuowane w głębi budzących się do życia parków, oczekując na spragnionych wiosennej aury gości obniżają w ten weekend ceny o połowę. Klimatyczne kawiarenki oraz restauracje kuszące lokalnymi specjałami z pewnością zachęcą Państwa do spacerów po mieście. A kojące właściwości naturalnych zasobów Kołobrzegu – borowiny, solanki i jodu w połączeniu z profesjonalną bazą Spa&Wellness zadbają o równowagę ducha i ciała.

Nie może zabraknąć też rozrywki! Spotkanie z historią? Aktywność fizyczna? Wycieczka po mieście? A może całonocny clubbing? Wszystko to czeka na Państwa w Kołobrzegu!

Już dziś zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.klimatycznykolobrzeg.pl gdzie znajdują się szczegóły oferty. Już dziś warto zaplanować powitanie wiosny w najbardziej klimatycznym mieście w Polsce!

Pozdrawiam!
Klimatyczni Kołobrzeżanie!

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama