Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

targi,berlinW Berlinie dobiegła końca 49 edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych. W 26 halach prezentowało się 10 tysięcy wystawców ze 186 krajów.


W dniach 4-8 marca 2015 aż 175 tysięcy osób odwiedziło największe targi turystyczne na świecie. Zgodnie z danymi Polskiej Organizacji Turystycznej Niemcy stanowią najważniejszą grupę turystów zagranicznych w Polsce (co trzeci jest Niemcem). W ubiegłym roku odwiedziło nasz kraj 5,7 mln gości z Niemiec, czyli o blisko 7 procent więcej niż rok wcześniej, a jednym z ulubionych kierunków wyjazdowych jest polskie wybrzeże. Po raz kolejny na tych prestiżowych targach prezentował się Kołobrzeg i Uzdrowisko Kołobrzeg S.A. Pobyty kuracyjne i wakacyjne, stanowiły główne zapytania zwiedzających. Zainteresowanie wzbudzała także oferta w ramach akcji „Kołobrzeg za 50 %”. Na stoiskach oprócz folderów promocyjnych, oferowane były drobne upominki, poczęstunek. Nie zabrakło też kołobrzeskiego złota, czyli borowiny.

targi,berlin

targi,berlin

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama