Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

błękitni, kotwica, kołobrzegW niedzielę 22 marca o godz. 13.00 nadamy na żywo mecz Kotwicy Kołobrzeg z Błękitnymi Stargard. Zapraszamy wszystkich chętnych na nasz portal.


Drużyna ze Stargardu Szczecińskiego jest kilka oczek wyżej w tabeli od Kotwicy, która uplasowała się tuż nad strefą spadkową z II ligi. Jeśli chcemy myśleć o spokoju w rundzie wiosennej, to ten mecz musimy wygrać. A łatwo nie będzie, bo Błękitni po sierpniowej porażce w Kołobrzegu (zobacz), będą chcieli się zrewanżować. Transmisję rozpoczniemy chwilę przed 13. Informujemy również, że nie odpowiadamy za nieprzewidziane problemy techniczne, ale mamy nadzieję, że uda się bez problemów pokazać to niedzielne widowisko.

 

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama