Light Snow

-1°C

Kołobrzeg

7 grudnia 2023    |    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
7 grudnia 2023    
    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Mamy dla Twojego ciała ofertę krioterapii. 120 stopni poniżej zera doskonale wpływa na ciało i ducha. Masz już gęsią skórkę? Zapraszamy! Spróbuj osobiście!


Kriokomora to niewielki drewniana kabina przypominająca saunę. Wchodzi się do niej w stroju kąpielowym, czapce, rękawiczkach i grubych skarpetach. Na twarz nakładana jest maseczka, a na stopy drewniane chodaki. W środku należy oddychać powoli i płytko. Powinno się też spokojnie maszerować, lekko stukając butami. Zabronione jest dotykanie oszronionych ścian, ponieważ grozi to uszkodzeniem skóry. 120 stopni poniżej zera doskonale wpływa na ciało i ducha. Taki zabieg jest polecany szczególnie osobom otyłym, z chorobami układu ruchu, schorzeniami neurologicznymi i infekcjami dróg oddechowych.

Kriokomora pobudza układ immunologiczny, jest więc wskazana dla osób z nawracającymi infekcjami i obniżoną odpornością. 15-20 zabiegów rewitalizuje cały organizm i poprawia wszystkie jego funkcje. W niskiej temperaturze szybciej wydzielają się hormony szczęścia- endorfiny, dlatego tę terapię zaleca się pacjentom z nerwicą i ludziom przemęczonym. Panie korzystające z kriokomory odczuwają łagodniejsze dolegliwości związane z klimakterium, u mężczyzn wzrasta poziom testosteronu. Organizm po zabiegu jest oczyszczony i zregenerowany, skóra bardziej napięta, zmniejsza się też cellulit.

Krioterapię zaleca się przy zapaleniach stawów, zmianach reumatologicznych, stanach pourazowych, bólach kręgosłupa. Krioterapia przyspiesza rehabilitację. Zimnem leczy się ból i schorzenia neurologiczne, nawet stwardnienie rozsiane. Krioterapia jest wskazana w leczeniu żylaków i innych problemów związanych z naczyniami krwionośnymi. W wyniku terapii zimnem normuje się ciśnienie krwi (najpierw spada, potem rośnie, a ostatecznie stabilizuje się). Niska temperatura i wysiłek pobudzają wydzielanie hormonów. To eliksir młodości, który jest również skuteczny w przemęczeniu i stanach obniżonego nastroju.

Zadzwoń i umów się na zabieg już dziś.


Informacje i kontakt: CENTRUM REHABILITACAJI I ODNOWY BIOLOGICZNEJ

ul. Rodziewiczówny 1 (Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk)
tel: 94 355 34 68

 

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama