Light Snow

-1°C

Kołobrzeg

7 grudnia 2023    |    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
7 grudnia 2023    
    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Szanowni Państwo, sklep Planeta GSM zmienia swoją lokalizację, przenosimy się ze starego Hosso z piwnicy na na róg ulic Katedralnej i Armii Krajowej.


Od 9 kwietnia br. znajdą nas Państwo na rogu ulic Katedralnej i Armii Krajowej, vis-a-vis nowego Hosso (Bryzy),  w miejscu kantoru, tuż obok banku Credit Agricole i biura nieruchomości Home.

Oprócz tej istotnej zmiany, nic więcej się u nas nie zmienia, jak zawsze najlepsze ceny, wyjątkowe oferty i co najważniejsze mili, uśmiechnięci i uczciwi ludzie. Do zobaczenia na nowym miejscu.

 

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama