Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Czy bezpłatna komunikacja jest receptą na nasze bolączki?

Michał Jaczyński, prezes Komunikacji Miejskiej, przypomniał, że dziś nie wchodzi w życie nowy rozkład jazdy. Po konsultacjach z mieszkańcami, trwa budowa nowego rozkładu, a o szczegółach poinformujemy już wkrótce.

Z prezesem miejskiej spółki przewozowej, rozmawialiśmy o skrojeniu Komunikacji Miejskiej na miarę nie tylko potrzeb, ale i możliwości kołobrzeżan. A wszystko rozbija się o fakt, że mamy w dużej części bezpłatną komunikację autobusową. Dzieci i młodzież szkolna oraz seniorzy, podróżują za darmo. W konsekwencji, oczekiwania mieszkańców dotyczące siatki połączeń są spore, ale koszty spółki to ok. 17 mln zł, a przychody z biletów to 3 mln zł, czyli przychody z biletów pokrywają zaledwie 20% kosztów spółki.

Jak więc w obecnej sytuacji ma wyglądać siatka połączeń i jak powinna funkcjonować sama spółka? O tym w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama