Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Minister Błaszczak z wizytą w DygowieMieszkańcy gminy Dygowo doczekali się otwarcia zlikwidowanego dekadę temu posterunku Policji. Dziś, uroczyście otworzył go minister spraw wewnętrznych Mariusz Błaszczak.


Budynek po posterunek, nieodpłatnie gminie Dygowo przekazał starosta Tomasz Tamborski. Pomieszczenia na potrzeby Policji wyremontowała gmina Dygowo staraniami wójta Marka Zawadzkiego. Na ten cel przeznaczono ponad 260 tysięcy złotych. Dziś, posterunek otwierał minister Mariusz Błaszczak, z udziałem wójta Grzegorza Starczyka i komendanta głównego Policji, a także sekretarza stanu Pawła Szefernakera.

Jak mówił minister, dzisiejsze otwarcie jest przykładem zmiany polityki władzy wobec potrzeb mieszkańców małych miejscowości i zapewnienia im bezpieczeństwa. - Chodzi o to, żebyście państwo, mieszkańcy Dygowa, czuli się pewnie, czuli się bezpiecznie, żebyście wiedzieli, że zawsze w tym miejscu, otrzymacie wsparcie, otrzymacie pomoc - mówił Błaszczak.reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama