Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

27 maja 2024    |    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
27 maja 2024    
    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Nowa organizacja ruchu na moście w Kłopotowie

16 stycznia  na moście w Kłopotowie weszła w życie nowa organizacja ruchu. Od tego dnia przejazd przez most w Kłopotowie podlega specjalnym restrykcjom. Maksymalny tonaż został obniżony do 2,5 ton, a na moście umieszczone zostały szykany ograniczające szerokość przejazdu.

Kilka dni temu odbyło się spotkanie, na którym wiele osób sprzeciwiało się takim ograniczeniom. Jednym z głównych zarzutów pod adresem nowej organizacji ruchu jest dodatkowy koszt i wydłużony czas podróży, jakie ponoszą mieszkańcy i przedsiębiorcy. Okrężna droga przez most w Bardach staje się nieuniknionym utrudnieniem, zmuszając kierowców do zmiany dotychczasowej trasy, co bezpośrednio przekłada się na zwiększone obciążenie finansowe oraz utratę czasu.

Dlaczego takie ograniczenia? O tym możecie przeczytać tutaj.

Fot. Zbigniew Drewniak

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama