Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

10 grudnia 2023    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
10 grudnia 2023    
    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wolontariusze WOŚP mogą się rejestrowaćPoszukujemy wolontariuszy do zbiórki z puszkami z terenu Gminy Kołobrzeg oraz zapraszamy wszystkich chętnych wolontariuszy z Miasta Kołobrzeg.


Zgłoszenia przyjmowane są do 16 grudnia w Urzędzie Gminy Kołobrzeg, Budynek ,,B” pokój numer 44 lub 45 w godzinach 8 – 15. Prosimy nie czekać na ostatnią chwilę.

Przy zgłoszeniu każdy Wolontariusz musi okazać się z legitymacją szkolną bądź dowodem osobistym. Potrzebne jest zdjęcie legitymacyjne do wykonania identyfikatora - wykonamy je na miejscu lub jeżeli posiadają państwo takie zdjęcie w formie elektronicznej w formacie JPG nie mniejsze jak 800 x 800 pikseli, co ułatwi proces rejestracji.

Obowiązkiem każdego wolontariusza jest także podanie numeru PESEL oraz dobrze byłoby podać numer telefonu oraz e-mail do sprawnej komunikacji. Wolontariusze, którzy nie ukończyli 16-go roku życia, kwestują w towarzystwie osoby pełnoletniej za zgodą Szefa Sztabu.

Przyszły wolontariusz zostanie poproszony o wypełnienie ankiety na podstawie, której wprowadzone zostaną dane do systemu wraz ze zdjęciem na ich podstawie powstanie identyfikator. System wygeneruje oświadczenie, które należy podpisać w przypadku osób niepełnoletnich odpowiednie oświadczenie wolontariusza musi być podpisane przez jego rodzica lub opiekuna prawnego i dostarczone niezwłocznie z powrotem do Sztabu.

Zapraszamy do współpracy!

Wolontariusze WOŚP mogą się rejestrować

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama