Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

10 czerwca 2023    |    Imieniny: Bogumił, Małgorzata, Edgar
10 czerwca 2023    
    Imieniny: Bogumił, Małgorzata, Edgar

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

pożar stramnica

W miejscowości Stramnica płonie Tartak. Takie wezwanie otrzymali strażacy ok 6:20. W środku nadal znajdują się duże ilości drewna. Zagrożone były budynki mieszkalne i drewniana obora. Strażacy walczą nie tylko z ogniem, ale też z brakiem dostępu do wody. Wozy OSP co chwilę wyjeżdżają tankować wodę z innych miejscowości. Wodociągi zwiększyły ciśnienie wody w hydrantach, na miejsce dojechała też strażacka cysterna z wodą ze Świdwina. Na szczęście nie ma osób poszkodowanych. W Stramnicy pracuje kilka zastępów ochotniczej straży pożarnej jak i 3 zastępy z komendy w Kołobrzegu. Po złapaniu pożaru rozpocznie się ciężka fizyczna praca w przerzucaniu drewna znajdującego się w środku oraz dogaszaniu nowo odkrytych ognisk ognia.

Foto miastokolobrzeg.pl/ Osp Ustronie Morskiereklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama