Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kobieta ścięła choinkę DaewooPo raz kolejny okazuje się, że Mirosław Terlecki miał rację. To już kolejny wypadek w zachodniej części gminy Rymań na drodze krajowej nr 6 w ciągu ostatniego tygodnia.


W okolicy miejscowości Dębica, kobieta jadąca Daewoo straciła panowanie nad kierownicą, zjechała z drogi i uderzyła w choinkę. Auto zostało uszkodzone, a kobietą trafiła do szpitala. Uderzenie było tak duże, że złamało rosnącą przy drodze choinkę. Na miejscu byli strażacy z OSP Rymań i OSP Gościno.

Nic nie wskazuje na to, żeby sytuacja na szóstce uległa poprawie. Fotoradar zbyt szybko do gminy Rymań nie powróci, choć jak widać, jest tam potrzebny.

Fot. OSP Gościno

Kobieta ścięła choinkę Daewoo
Kobieta ścięła choinkę Daewoo
Kobieta ścięła choinkę Daewoo
Kobieta ścięła choinkę Daewoo

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama