Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

26 września 2023    |    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
26 września 2023    
    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, siatkówka, ustronieMistrzostwa Polski w siatkówce plażowej mężczyzn ponownie w Ustroniu. Zmagania polskich zawodników będzie można śledzić przez pięć tygodni.


Beach Ball Tour 2012 po raz kolejny zawita do pięciu nadmorskich miejscowości. W tym roku rozegrane zostaną cztery turnieje eliminacyjne w Ustroniu Morskim (6-8.07), Ustce (13-15.07), Krynicy Morskiej (20-22.07) i Szczecinie (3-5.08). Tak jak w zeszłym roku wielki finał Mistrzostw Polski odbędzie się na specjalnie przygotowanym kompleksie siatkarskim w Niechorzu. Tytułu Mistrzowskiego będzie bronić para Sebastian Sobczak, Piotr Janiak, która w zeszłym roku w wielkim stylu zdobyła złoto pokonując po drodze bardziej utytułowane pary. Rywalizacja w nadchodzących rozgrywkach zapowiada się pasjonująco. Do faworytów rozgrywek na pewno można zaliczyć parę Dawid Popek , Michał Makowski, która gra w tym roku pierwszy raz, ale już osiągnęła sukcesy w turniejach CEV. Po raz kolejny o medal powalczą pary Kantor / Łosiak i plażowy multimedalista Dominik Witczak, który zagra w parze z Rafałem Matusiakiem.

Cały cykl z pewnością będzie wyrównany i trudno wskazać wyraźnego faworyta do wygrania całego Beach Ball Tour 2012, co sprawie, że tegoroczne rozgrywki zapowiadają się pasjonująco. Należy również pamiętać o coraz większych sukcesach naszych zawodników na arenach międzynarodowych, szczególnie w grupach młodzieżowych. Mamy nadzieję, że podczas Beach Ball Tour 2012 zaprezentują się młodzi zawodnicy, którzy objawią swój talent podczas tych zawodów. Pierwszy turniej eliminacyjny w Ustroniu zapowiada się ciekawie i będzie to pierwszy test dla wszystkich par w tegorocznej imprezie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców siatkówki na kolejną edycję Beach Ball Tour. Po raz kolejny będzie można zobaczyć polską czołówkę siatkarzy plażowych, którzy wkrótce mogą stać się gwiazdami światowego formatu. 

Fot. Piotr Krall

 

informacje kołobrzeg, siatkówka, ustronie

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama