Light rain

14°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, ustronie, grąbnica, drogaBudowa nowej drogi, która biegnie wzdłuż odcinka drogi krajowej nr 11, od okolic ul. Wiejskiej w Ustroniu Morskim do Grąbnicy i Gwizdu, została zakończona.


Droga o szerokości 4 metrów i długości 2 kilometrów przyczyni się do zmniejszenia ruchu lokalnego na fragmencie drogi krajowej, poprawy bezpieczeństwa okolicznych mieszkańców, zwłaszcza mieszkańców Gwizdu, którzy zmuszeni byli do korzystania z bardzo niebezpiecznie położonego przejazdu kolejowego. Dziś przejazd ten jest już zablokowany i należy korzystać z dwóch innych, o wiele bezpieczniejszych.

Swojego zadowolenia z inwestycji nie kryje wójt Jerzy Kołakowski. Na tym odcinku często dochodziło do groźnych wypadków z udziałem pojazdów szynowych. Koszt inwestycji to ponad 1,2 mln zł, z czego 50% gmina otrzymała z Urzędu Marszałkowskiego.

MG

informacje kołobrzeg, ustronie, grąbnica, droga

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama