menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

Włamywali się i kradli w Ustroniu i okolicy

informacje kołobrzeg, policja,ustroniePolicjanci z Ustronia zatrzymali grupę 6 włamywaczy. Wszyscy są mieszkańcami gminy Ustronie Morskie i od  jesieni 2013 r. dokonywali szeregu włamań.


Włamywali się między innymi do pomieszczeń hotelowych, budynków gospodarczych i stacji hydrologicznej. Policjanci z Ustronia Morskiego od jesieni ubiegłego roku otrzymali szereg zgłoszeń dotyczących kradzieży, kradzieży z włamaniem i uszkodzeń mienia na terenie gminy Ustronie Morskie. Ustalono, że sprawcy włamywali się do pomieszczeń budynków hotelowych, gospodarczych i stacji hydrologicznej. Dokonali również podpalenia jednego z domków letniskowych. Łupem przestępców padały głównie elektronarzędzia i elementy wyposażenia pomieszczeń hotelowych. Poszkodowani wycenili straty na łączną kwotę blisko 43 000 złotych.

W wyniku ustaleń operacyjnych policjanci wytypowali sześciu sprawców, mieszkańców jednej miejscowości. To młodzi ludzie, w wieku od 19 do 24 lat. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie w sumie 14 zarzutów za kradzieże, kradzieże z włamaniem i uszkodzenie mienia. Mężczyźni wcześniej byli już notowani. Sprawcom za kradzieże i kradzieże z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.